Ефективне ресурсокористування
Як найбільший виробник напоїв, «Оболонь» залежить від сільськогосподарської сировини і різка зміна клімату та його можливий вплив на урожайність викликають занепокоєння у компанії.
«Сталий розвиток довкілля для компанії «Оболонь» полягає у щоденному пошуку і використанню інноваційних способів мінімізації впливу на навколишнє середовище. Ми досягаємо цього через зменшення витрат за рахунок економії електроенергії, води та інших ресурсів. Щороку «Оболонь» нарощує об'єми вторинної переробки відходів на своїх підприємствах, серед яких пивна дробина, дріжджові, зернові залишки, пластик».
Сергій Пустовіт
менеджер з енергоефективності корпорації «Оболонь»
Напрямки стратегії ЕКО-відповідальності:
- поетапне зниження викидів в атмосферу
- раціональне використання водних ресурсів
- максимально можлива переробка виробничих відходів
«Година Землі» започаткована Всесвітнім фондом природи (WWF) у Сіднеї у 2007 році і вже за рік стала світовою екологічною ініціативою. У 2015 році глобальну акцію підтримали на 5 континентах, 170 країни світу, 7000 міст, з яких 55+ - в Україні.
З 2010 року «Оболонь» долучається до глобальної еко-ініціативи «Година Землі» Всесвітнього фонду дикої природи (WWF). 5 років поспіль компанія демонструє небайдужість до проблем довкілля. 2014 році компанія зекономила близько 300 кВт електроенергії у рамках ініціативи.
«За годину роботи в економ режимі «Оболонь» заощадила стільки ж електроенергії, скільки споживає середньостатистична сім'я за місяць. Таким прикладом ми надихаємо інші компанії і громаду до відповідальності за «здоров'я» природи. Підтримка міжнародної ініціативи - це не просто 60 хвилин темряви, це символ змін, до яких рухається країна і світ».
Сергій Блощаневіч
Голова Наглядової Ради АТ «Оболонь»
Динаміка показників використання ресурсів
Завдяки реалізації ряду енергоефективних та ощадних заходів виробничий вплив корпорації на довкілля продовжив знижуватись. До того ж виробництво напоїв усіх категорій у 2015 році упало на 9% проти минулого періоду. Відповідно скорочення виробництва знизило використання ресурсів.
Ефективне використання ресурсів
Природний газ
Вода
Пара
Електроенергія
Повторне використання ресурсів