2015
Сталий розвиток корпорації «Оболонь»
Офіційний звіт
Всі розділи
Суспільство
Корпорація
Засади сталого розвитку є одним із ключових елементів стратегії корпорації «Оболонь», завдяки якому компанія реалізує корпоративні амбіції і повноцінно розвиває кожен із чотирьох КСВ-напрямків: розвиток співробітників, захист екології, популяризація спорту і підтримка місцевих громад.
Люди
Люди – головний капітал корпорації «Оболонь». Люди створюють напої, формують репутацію і примножують фінансові активи компанії. Саме тому «Оболонь» щодня працює над вдосконаленням соціальних програм і покращенням добробуту ключових стейкхолдерів компанії.
Виробництво
Виробництво якісних і безпечних напоїв – це основа довгострокової перспективи розвитку корпорації «Оболонь». Стабільність виробничих процесів, гарантія якості і безпеки напоїв забезпечують досягнення цілей компанії на шляху сталості.
Екологія
Зміна клімату, вичерпність ресурсів і енергонезалежність – виклики ХХІ ст. не тільки для пересічних людей, а й для великих виробників. Зменшення впливу на довкілля і збереження природи є пріоритетними для компанії «Оболонь» як найбільшого вітчизняного виробника напоїв.
Економіка
Компанія «Оболонь» здійснює безпосередній і непрямий вплив на економіку країни та окремих регіонів присутності через зайнятість населення, наповнення місцевих і державного бюджетів, розвиток супутніх галузей і підтримку соціо-культурної складової.
Суспільство
Дотримуючись принципів сталого розвитку, «Оболонь» розглядає участь у соціальному житті регіонів присутності компанії - як важливу складову розвитку українського суспільства і процвітання власного бізнесу.
Торговим партнерам
Фінансовим установам
Неурядовим організаціям
Державним органам
Акціонерам та співробітникам
Споживачам

Суспільство

Компанія «Клінінг плюс» була заснована  в 2008 році і має певний досвід виконання робіт з прибирання, хімчистки  і підтримки чистоти в різних видах комерційної і приватної нерухомості: бізнес і торгових центрах, будинках державних установ, будинках, котеджах, квартирах. Одним із крупних  партнерів є ПАТ «Укртелеком». У нас працює понад 1000 кваліфікованих співробітників, є спеціальне обладнання і діє система контролю якості виконання робіт.

Професіонали нашої компанії завжди готові привести до належного стану  об'єкт будь-якої складності (від прибирання на кухні до генерального прибирання будинку) і будь-якого масштабу (від приватної квартири до торгово-розважального центру).

Фахівці, працюючі в  клінінговой компанії "Клінінг плюс", здійснюють цілий ряд висотних робіт. Підбірка комплексу послуг з висотного клінінгу проводиться індивідуально, залежно від інтенсивності забруднення. Очищення фасадів робиться з використанням спеціальних миючих засобів з гідрофобними добавками, які істотно посилюють і подовжують результати клінінговых робіт.

Завдяки цьому наші клієнти, які, як правило, незабаром стають нашими партнерами, завжди зможуть знайти  рішення будь-яких своїх проблем, пов'язаних з професійним  прибиранням. Наша компанія надає послуги 24 години на добу в зручний  для клієнта час. Виконуючи  весь обсяг робіт з прибирання приміщень і територій  клієнта, ми надаємо нашим партнерам можливість повністю зосередитися на своєму бізнесі та досягти нових  результатів.

Факти

Обсяг інвестицій у розвиток аграрного сектору на Поділлі
1'000
млн грн
500 тис. грн інвестицій
500 тис. грн. - інвестиції компанії у розвиток освітніх проектів
1 млн грн благодійництва
Близько 1 млн. грн. – благодійна і спонсорська допомога «Пивоварні Зіберта» у 2013 р.
1'705 гостей пивоварні
1 705 гостей відвідали Фастівську пивоварню за 4 роки