2015
Сталий розвиток корпорації «Оболонь»
Офіційний звіт
Всі розділи
Суспільство
Корпорація
Засади сталого розвитку є одним із ключових елементів стратегії корпорації «Оболонь», завдяки якому компанія реалізує корпоративні амбіції і повноцінно розвиває кожен із чотирьох КСВ-напрямків: розвиток співробітників, захист екології, популяризація спорту і підтримка місцевих громад.
Люди
Люди – головний капітал корпорації «Оболонь». Люди створюють напої, формують репутацію і примножують фінансові активи компанії. Саме тому «Оболонь» щодня працює над вдосконаленням соціальних програм і покращенням добробуту ключових стейкхолдерів компанії.
Виробництво
Виробництво якісних і безпечних напоїв – це основа довгострокової перспективи розвитку корпорації «Оболонь». Стабільність виробничих процесів, гарантія якості і безпеки напоїв забезпечують досягнення цілей компанії на шляху сталості.
Екологія
Зміна клімату, вичерпність ресурсів і енергонезалежність – виклики ХХІ ст. не тільки для пересічних людей, а й для великих виробників. Зменшення впливу на довкілля і збереження природи є пріоритетними для компанії «Оболонь» як найбільшого вітчизняного виробника напоїв.
Економіка
Компанія «Оболонь» здійснює безпосередній і непрямий вплив на економіку країни та окремих регіонів присутності через зайнятість населення, наповнення місцевих і державного бюджетів, розвиток супутніх галузей і підтримку соціо-культурної складової.
Суспільство
Дотримуючись принципів сталого розвитку, «Оболонь» розглядає участь у соціальному житті регіонів присутності компанії - як важливу складову розвитку українського суспільства і процвітання власного бізнесу.
Торговим партнерам
Фінансовим установам
Неурядовим організаціям
Державним органам
Акціонерам та співробітникам
Споживачам

КіровоградщинаВибрати іншій регіон

Виробничий комплекс на кіровоградщині - це екологічна складова корпорації. Саме сюди щороку надходить 30 млн використаних пластикових пляшок для переробки.

«Виробничий комплекс має вигідне географічне розташування з точки зору логістики - олександрія знаходиться в центрі України. І хоча потужність регіону сьогодні значно скоротилася, проте «оболонь» постійно розвиває виробництво, упроваджує нові види діяльності та створює робочі місця. Ми починали з невеликого цеху й завдяки інвестиціям «оболоні» сьогодні маємо високотехнологічне виробництво.»
Володимир Шклярук
директор виробничого комплексу в Олександрії

ВИРОБНИЦТВО І ТЕХНОЛОГІЇ


 • 2003 Запуск лінії з переробки пластикових пляшок
 • 2008 Виробництво бандажної стрічки
 • 2012 Завод з випуску ПЕТф-преформ
100 млн. грн
154.2 млн. штук
1.19 млн. дал
3,14 млн. дал
661.9 т
2012-2013
2015
2015
2015
2015
інвестиції у відкриття заводу по випуску ПЕТф-преформ
вироблено ПЕТф-преформ
вироблено слабоалкогольних напоїв
вироблено безалкогольних напоїв
вироблено кріпильно-пакувальної стрічки

РОЗВИТОК РЕГІОНУ


РОБОЧІ МІСЦЯ

334 працюючих
703,1 тис.грн.
2015
2015
2015
зайняті на виробництві
Надана фінансова допомога робітникам, що працюють на умовах повної зайнятості
співробітників з обмеженими можливостями

НАПОВНЕННЯ БЮДЖЕТУ

4892,6 тис. грн
5,0%
2015
2015
обсяг сплачених податків (в т.ч. акцизів), тис. грн
частка підприємства у наповненні місцевого бюджету

ДОВКІЛЛЯ

10,2 тис. тонн
30 млн пляшок
2,5 млн пляшок
2015
щороку
щомісяця
пляшок перероблено на заводі за 13 років
надходить на переробку
піддаються вторинній переробці

Переваги переробки пластику

 1. На 2/3 економить енергоспоживання при використанні вторинного ПЕТ
 2. Знижує викиди CO2
 3. Захищає довкілля
 4. Економія нових матеріалів

Факти

43 тис
за годину
43 тис. одиниць за годину складає продуктивність лінії з випуску преформ
20,3 млн. грн відрахувань
20,3 млн. грн. сплачено до міського бюджету Олександрії виробничим комплексом ПАТ «Оболонь» за 2007 – 2015 роки
100 млн. грн інвестицій
Близько 100 млн. грн. – інвестиції у відкриття заводу по випуску ПЕТф-преформ у 2012-2013 роках

Розвиток регіонів

 • «Пивоварня Зіберта» – сучасне високотехнологічне підприємство, що має сторічну історію, традиції пивоваріння і є легендою міста Фастів.Детальніше
 • Поділля – базовий аграрний регіон корпорації «Оболонь» На Хмельниччині зосереджені потужності з виробництва солоду, угіддя для вирощування зернових і наукова база з селекції сортів пивоварного ячменю.Детальніше
 • «Охтирський пивоварний завод» це підприємство зі 100-річною історією і єдина працююча пивоварня на Сумщині. Сьогодні пивоварня – соціально відповідальне підприємство і активний член громадянського суспільства регіону. Підприємство займається благодійністю, дбає про співробітників і розвиває їх професійні таланти, а також налагоджує активний діалог з місцевою громадою.Детальніше
 • Виробничий комплекс корпорації «Оболонь» для стотисячної Олександрії – важливий промисловий об’єкт. Підприємство стабільно розвивається, випускає нові види продукції та збільшує відрахування до місцевого бюджетуДетальніше